6 Niedziela Wielkanocna - 26.05.2019
- Szczegóły
- Utworzono: sobota, 25, maj 2019 00:22
- Poprawiono: sobota, 25, maj 2019 00:22
- Opublikowano: sobota, 25, maj 2019 00:22
- Proboszcz
- Odsłony: 2500
1. Dziś:
- - o godz. 17.30 nabożeństwo majowe,
- - o godz. 19.00 spotkanie kandydatów do bierzmowania.
2. Adoracja Najświętszego Sakramentu:
- w poniedziałek po Mszy św. wieczornej do godz. 21.30
- w środę od godz. 9.30 do 21.30
3. We wtorek o godz. 20.00 do 21.00 dyżur modlitwy wstawienniczej.
4. W czwartek o godz. 19.00 modlitwa uwielbienia i katecheza o uzdrowieniu wewnętrznym.
5. W sobotę po Mszy św. o 9.00 Nabożeństwo Pierwszych Sobót Miesiąca.
6. W ramach inicjatywy Przygoda z Ojcem organizujemy 1 czerwca wyjazd do Barda na spływ pontonowy. Szczegółowe informacje i zapisy na stronie internetowej parafii.
7. Komunia św. u chorych będzie w przyszłym tygodniu, 7 i 8 czerwca.
8. W przyszłą niedzielę o godz. 11.00 dzieci klas czwartych przeżywać będą rocznicę I Komunii św. Spotkanie organizacyjne dzieci rocznicowych we wtorek o godz. 17.00. Spowiedź św. w czwartek i piątek od godz. 17.00. Przypominamy, że ponadto spowiedź św. jest zawsze pół godz. przed Mszą św.
9. Msza św. i nabożeństwo z modlitwami o uzdrowienie pod przewodnictwem o. Andrzeja Smołki będzie w czwartek 6 czerwca o godz. 18.00.
10. Zapraszamy na czuwanie modlitewne w sobotę, w Wigilię Uroczystości Zesłania Ducha Świętego. Początek o godz. 19.30. W ramach czuwania będzie modlitwa uwielbienia, katecheza, adoracja Najświętszego Sakramentu i Msza św. o godz. 23.00.
7. W ramach inicjatywy Przygoda z Ojcem organizujemy 1 czerwca wyjazd do Barda na spływ pontonowy. Szczegółowe informacje i zapisy na stronie internetowej parafii.
8. Małżeństwa z parafii Św. Faustyny zapraszają na ostatnie już spotkanie w ramach Randek Małżeńskich w kościele przy ul. Jackowskiego w niedzielę za tydzień 2.czerwca. O godz. 15:30 konferencja pt. Co robić, aby nasze małżeństwa były stale udane?, a na zakończenie o 18:00 Msza Św. z odnowieniem przyrzeczeń małżeńskich, na którą zapraszamy wszystkie chętne małżeństwa! Zapewniamy opiekę dla dzieci. Szczegóły na stronie i fejsbuku parafii Św. Faustyny.
9. Zapraszamy na rekolekcje wakacyjne:
- dla dzieci w Sokolcu w Górach Sowich od 22 do 29 czerwca
- dla młodzieży w Jornałtówku w Górach Złotych od 13 do 24 lipca
- dla rodzin w Rycerce Górnej od 3 do 10 sierpnia
Informacje o zapisach na stronie internetowej parafii.
9. Teksty do rozważania Słowa Bożego dla dorosłych oraz dzieci są na stoliku.