Taca przez internet  

Istnieje możliwość wniesienia ofiary na potrzeby naszej parafii za pośrednictwem internetu.

Wystarczy kliknąć w poniższy przycisk i postępować zgodnie z instrukcjami w oknie.

 

   

   

Logowanie  

   

Gościmy  

Odwiedza nas 71 gości oraz 0 użytkowników.

   

Transmisje mszy świętych

transmisje mszy

   

Intencje mszalne

INTENCJE MSZALNE 19 Tydzień Zwykły

Szczegóły

Niedziela             19 NIEDZIELA ZWYKŁA  9 sierpnia 2020

8.00       + +Julian, Tadeusz i zmarli z rodziny

 9.30      + Janina Wytrwał (greg. 9)

11.00     +Andrzej Senczyno ( 1. rocz. śmierci)

12.30     1. I Komunia św. Kacper Winczaszek

              2. + Daniel Bielikowski, ++ rodzice Jan, Anna

17.00     + Ludwik ( 10. rocz. śmierci), zmarłych z rodziny Dumańskich i Żukowskich

18.00     ++ Anna, Ludwik Liczner, zmarłych z rodz. Liczner, Zaczek, Szandała

20.00     + Marian Siudut, int. od koleżanek z pracy córki Marzeny

 

Poniedziałek      Św. Wawrzyńca - święto              10 sierpnia 2020

9.00       + Stanisław Chwalik ( od rodziny Szechów)

18.00     + Janina Wytrwał (greg. 10)

 

Wtorek                11 sierpnia 2020

9.00       1.+ Janina Wytrwał (greg. 11)

               2.W intencji  Anny o uwolnienie od uzależnienia i pomoc w umocnieniu

18.00     + Jacek Worsztynowicz

 

Środa                   12 sierpnia  2020

9.00       + Lech Rzemykowski

18.00     + Janina Wytrwał (greg. 12)

 

Czwartek           13 sierpnia 2020

9.00       + Janina Wytrwał (greg. 13)

18.00     Nabożeństwo Fatimskie

 

Piątek                  14 sierpnia 2020

9.00       O nawrócenie Marii, Szymona i Jacka; + za dusze czyśćcowe

18.00     + Janina Wytrwał (greg. 14)

 

Sobota                    Wniebowzięcie NMP - uroczystość           15 sierpnia 2020

8.00       + Elżbieta (1. rocznica śmierci)

9.30       O Boże błogosławieństwo dla Radosława w 10. rocz. urodzin

11.00     Maria Bednarz ( 5. rocznica śmierci)

12.30     + Janina Wytrwał (greg. 15)

17.00     + Roman Lądyszkowski w miesiąc od pogrzebu

18.00     + Krystyna Maria Gąsior

20.00     + Anna ( 24. rocznica śmierci) + Zofia ( 29. rocznica śmierci)

 

Niedziela             20 NIEDZIELA ZWYKŁA                   16 sierpnia 2020

8.00       ++ Anna, Dymitr, Józef, Michał ( 30.rocz. śm.), + Marszałek Senior Kornel Morawiecki

 9.30      ++ rodzice, ++ Alina, Stanisław, Aleksander, Aniela

11.00     + Janina Wytrwał (greg. 16)

12.30    1.Chrzest Święty

             2.Za Antoninę i Jakuba o Boże błog., opiekę Matki Boskiej i 7. darów Ducha Świętego

17.00     + Krystyna Delkos w miesiąc po pogrzebie

18.00     W intencji Sylwii z prośbą o światło Ducha Świętego w rozeznaniu życiowej drogi

20.00     Za Zbigniewa w 60. rocznicę urodzin

INTENCJE MSZALNE 18 Tydzień Zwykły

Szczegóły

 

Niedziela       18 NIEDZIELA ZWYKŁA        2 sierpnia 2020

8.00       + Maria z okazji 100. rocz. urodzin oraz za zmarłych z rodziny Słoma i  Dębowscy

 9.30      Róże Żywego Różańca

11.00     + Janina Wytrwał (greg. 2)

12.30     Chrzest św. : Zofia, Agnieszka

17.00     + Tomasz Dereń ( 11. rocznica śmierci), ++ Jan, Agnieszka, Tomasz, Rozalia,

 zmarli z rodziny

18.00     ++ Anna, Bazyli Sajewicz, zmarli rodzice

20.00     Dziękczynno – błagalna o zdrowie dla Ewy

 

Poniedziałek      3 sierpnia 2020

9.00       + Janina Wytrwał (greg. 3)

18.00     O Boże błog. i potrzebne łaski dla rodziny Grzankowskich

 

Wtorek              4 sierpnia 2020

9.00       + Ryszard (22. rocz. śmierci), ++ rodziców, Józefa, Jan, babcia Zofia

18.00     + Janina Wytrwał (greg. 4)

                               

Środa                5 sierpnia  2020

9.00       + Janina Wytrwał (greg. 5)

18.00    1. + Jan Malenta (1. rocz. śmierci), ++ Zofia, Stanisław, Helena, Paweł Wilk

              2. W 50. rocz. urodzin – dziękczynna za dar życia, sakramentu małżeństwa,

                  dar rodzicielstwa i  wszelkie łaski

 

Czwartek                6 sierpnia 2020

9.00       +Andrzej Korbas ( 52.rocz. śmierci), za zmarłych z rodziny

18.00     + Janina Wytrwał (greg. 6)

 

Piątek                  7 sierpnia 2020

9.00       + Janina Wytrwał (greg. 7)

18.00     1. O Boże błog. dla Jonasza w 14.rocz. urodzin i 3. rocz. I Komunii św.,

                dla Mirona Leona w 3. rocz. urodzin, oraz za śp. Marię ( 7. rocz. śmierci)

                2. O Boże błog. dla Aleksandry i Łukasza Kilianów w 10. rocz. ślubu, oraz dla synów

 

Sobota                               8 sierpnia 2020

9.00       + Janina Wytrwał (greg. 8)

18.00     + Katarzyna Florczyk w miesiąc od pogrzebu

 

Niedziela             19 NIEDZIELA ZWYKŁA  9 sierpnia 2020

8.00       + +Julian, Tadeusz i zmarli z rodziny

 9.30      + Janina Wytrwał (greg. 9)

11.00     +Andrzej Senczyno ( 1. rocz. śmierci)

12.30    1. I Komunia św. Kacper Winczaszek

              2. + Daniel Bielikowski, ++ rodzice Jan, Anna

17.00     + Ludwik ( 10. rocz. śmierci), zmarłych z rodziny Dumańskich i Żukowskich

18.00     ++ Anna, Ludwik Liczner, zmarłych z rodz. Liczner, Zaczek, Szandała

20.00     + Marian Siudut, int. od koleżanek z pracy córki Marzeny

INTENCJE MSZALNE 17 Tydzień Zwykły

Szczegóły

 

Niedziela             17 NIEDZIELA ZWYKŁA  26 lipca 2020

8:00       W int. Anny w 60. rocz. urodzin i imienin. Dziękczynna za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej

 9:30      + Władysław Czyżyk (greg. 26)

11:00     O Boże błogosławieństwo dla Anny z okazji urodzin i imienin oraz dla całej rodziny

12:30     Dziękczynna w 30. rocznicę ślubu i 50. lecie urodzin Anny i Grzegorza

17:00     Dziękczynna w 40. rocznicę ślubu Wiesławy i Andrzeja

18:00     + Kazimierz Korbas i zmarłych z rodziny

20:00     + Stanisława

Poniedziałek            27 lipca 2020

9:00       ++ Wanda, Tadeusz, ++szwagrów, zmarłych z rodziny

18:00     + Władysław Czyżyk (greg. 27)

Wtorek                     28 lipca 2020

9:00       + Władysław Czyżyk (greg. 28)

18:00     + Czesław – przyjaciela rodziny, za pogrążoną w żalu żonę i córki

z rodzinami

Środa                       29 lipca  2020

9:00       + Danuta Bujak w miesiąc od pogrzebu

18:00     + Władysław Czyżyk (greg. 29)

Czwartek                     30 lipca 2020

9:00       W int. Salomei o Boże błogosławieństwo i o łaskę Chrztu św.

18:00     + Władysław Czyżyk (greg. 30)

Piątek                     31 lipca 2020

9:00       W 1. rocznice urodzin Oliwii, o zdrowie i Boże błogosławieństwo

18:00     + Ks. Śliwa – dar za jego posługę kapłańską

Sobota                    1 sierpnia 2020

9:00       Dziękczynna za ojca Stanisława

18:00     + Janina Wytrwał (greg. 1)

Niedziela             18 NIEDZIELA ZWYKŁA  2 sierpnia 2020

8:00       + Maria z okazji 100. rocz. urodzin oraz za zmarłych z rodziny Słoma i   Dębowscy

 9:30      Róże Żywego Różańca

11:00     + Janina Wytrwał (greg. 2)

12:30     Chrzest św. : Zofia, Agnieszka

17:00     + Tomasz Dereń ( 11. rocznica śmierci), ++ Jan, Agnieszka, Tomasz, Rozalia, zmarli z rodziny

18:00     ++ Anna, Bazyli Sajewicz, zmarli rodzice

20:00     Dziękczynno – błagalna o zdrowie dla Ewy

 

INTENCJE MSZALNE 16 Tydzień Zwykły

Szczegóły

Niedziela 16 NIEDZIELA ZWYKŁA  19 lipca 2020

8:00   O Boże błogosławieństwo dla Doroty i Janusza w 35. rocznicę ślubu
9:30   + Władysław Czyżyk (greg. 19)
11:00  W intencji Kazimierza w 65. rocznicę urodzin. O wszelkie łaski i światło Ducha Świętego oraz            opiekę Matki Boskiej
12:30  ++ Weronika Sienkiewicz ( 52. rocznica śmierci), Alicja Wesołek ( 6. rocznica śmierci)
17:00  + Jacek Worsztynowicz
18:00  + Stanisław (44. rocznica śmierci) zmarłych z rodziny Giezek
20:00  + Zenia (5. rocznica śmierci)


Poniedziałek 20 lipca 2020

9:00   + Władysław Czyżyk (greg. 20)
18:00  W int. Ireny w 60. rocznicę urodzin. o zdrowie, wszelkie łaski i Boże błogosławieństwo


Wtorek 21 lipca 2020

9:00   + Janina (7. rocznica śmierci), zmarłych z rodziny
18:00 + Władysław Czyżyk (greg. 21)


Środa 22 lipca 2020

9:00   W 20. rocznicę ślubu Edyty i Jarosława
18:00 + Władysław Czyżyk (greg. 22)


Czwartek 23 lipca 2020

9:00    + Władysław Czyżyk (greg. 23)
18:00  W int. Karola Żygadło w 12 rocznicę urodzin


Piątek 24 lipca 2020

9:00    ++ Antoni, Franciszka (k), Jan, Aniela, Dominik
18:00  + Władysław Czyżyk (greg. 24)


Sobota 25 lipca 2020

9:00   + Władysław Czyżyk (greg. 25)
18:00 ++ Jan, Zofia, Andrzej, Wanda, Zygmunt


Niedziela 17 NIEDZIELA ZWYKŁA   26 lipca 2020

8:00     W int. Anny w 60. rocz. urodzin i imienin. Dziękczynna za otrzymane łaski, z prośbą o Boże               błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej
9:30    + Władysław Czyżyk (greg. 26)
11:00  O Boże błogosławieństwo dla Anny z okazji urodzin i imienin oraz dla całej rodziny
12:30  Dziękczynna w 30. rocznicę ślubu i 50. lecie urodzin Anny i Grzegorza
17:00  Dziękczynna w 40. rocznicę ślubu Wiesławy i Andrzeja
18:00  + Kazimierz Korbas i zmarłych z rodziny
20:00  + Stanisława

INTENCJE MSZALNE 15 Tydzień Zwykły

Szczegóły

Niedziela 15 NIEDZIELA ZWYKŁA 12 lipca 2020
8 00 + Piotr Najwer (6. rocznica śmierci), ++ Marcjanna, Ryszard, zmarłych z rodziny
9 30 + Władysław Czyżyk (greg. 12)
11 00 O Boże błogosławieństwo dla siostry Zofii z okazji 80. Rocznicy urodzin oraz dla całego rodzeństwa
12 30 + Krystyna Witkowska (miesiąc po śmierci)
17 00 O Boże błogosławieństwo dla Szymona w 18. rocznicę urodzin
18 00 ++ Łucja (1.rocznica śmierci), Feliks (20. rocznica śmierci)
20 00 ++ Klaudia, Bronisław


Poniedziałek 13 lipca 2020
9 00 + Władysław Czyżyk (greg. 13)
18 00 Nabożeństwo Fatimskie


Wtorek 14 lipca 2020
9 00 ++ Leontyna i Marian
18 00 + Władysław Czyżyk (greg. 14)

Środa 15 lipca 2020
9 00 + Władysław Czyżyk (greg. 15)
18 00 + Halina Kur (miesiąc po śmierci)

Czwartek 16 lipca 2020
9 00 Dziękczynna w dniu urodzin Beaty, z prośbą o dar wiary
18 00 + Władysław Czyżyk (greg. 16)

Piątek 17 lipca 2020
9 00 + Władysław Czyżyk (greg. 17)
18 00 O Boże błogosławieństwo dla Kingi i Marcina w 9. rocznicę ślubu oraz dla ich dzieci

Sobota 18 lipca 2020
9 00 + Mama Maria (10. rocznica śmierci)
18 00 + Władysław Czyżyk (greg. 18)

Niedziela 16 NIEDZIELA ZWYKŁA 19 lipca 2020
8 00 O Boże błogosławieństwo dla Doroty i Janusza w 35. rocznicę ślubu
9 30 + Władysław Czyżyk (greg. 19)
11 00 W intencji Kazimierza w 65. rocznicę urodzin. O wszelkie łaski i światło
Ducha Świętego oraz opiekę Matki Boskiej
12 30 ++ Weronika Sienkiewicz ( 52. rocznica śmierci), Alicja Wesołek ( 6. rocznica śmierci)
17 00
18 00 + Stanisław (44. rocznica śmierci) zmarłych z rodziny Giezek
20 00 + Zenia (5. rocznica śmierci)

14 tydzień zwykły 05-12.07.2020

Szczegóły

Niedziela 14 NIEDZIELA ZWYKŁA 5 lipca 2020
8 00 + Władysław Czyżyk (greg. 5)
9 30 W intencji Róż Żywego Różańca i ich rodzin
11 00 ++ Helena Hanuszewska (46. rocznica śmierci), Andrzej Hanuszewski (4. rocznica śmierci) i za zmarłych z rodziny
12 30 + Daniel Bielikowski (od sąsiadów)
17 00 O Boże błogosławieństwo dla Józefa z okazji urodzin
18 00 ++ Marian Kraśnicki (34. rocznica śmierci), Ewa, Krzysztof i za zmarłych z rodziny Kraśnickich
20 00 ++ Aleksandra, Małgorzata, Kazimierz, Grażyna, Stanisława


Poniedziałek 6 lipca 2020
9 00 + Władysław Czyżyk (greg. 6)
18 00 + Wanda (4. rocznica śmierci), Ryszard (27. rocznica śmierci),Jerzy, Marian, Ryszard


Wtorek 7 lipca 2020
9 00 O zdrowie duszy i ciała dla Władysława
18 00 + Władysław Czyżyk (greg. 7)


Środa 8 lipca 2020
9 00 + Władysław Czyżyk (greg. 8)
18 00 + Jadwiga Kur (miesiąc po pogrzebie)


Czwartek 9 lipca 2020
9 00 + Władysław Skrzypecki (2. rocznica śmierci)
18 00 + Władysław Czyżyk (greg. 9)


Piątek 10 lipca 2020
9 00 wolna
18 00 + Władysław Czyżyk (greg. 10)

Sobota Św. Benedykta, opata, patrona Europy 11 lipca 2020
9 00 + Władysław Czyżyk (greg. 11)
18 00 + Eugeniusz (14. rocznica śmierci), ++ rodziców z obu stron oraz rodzeństwo

Niedziela 15 NIEDZIELA ZWYKŁA 12 lipca 2020
8 00 + Piotr Najwer (6. rocznica śmierci), ++ Marcjanna, Ryszard, zmarłych z rodziny
9 30 + Władysław Czyżyk (greg. 12)
11 00 O Boże błogosławieństwo dla siostry Zofii z okazji 80. rocznicy ???????
oraz dla całego rodzeństwa
12 30 + Krystyna Witkowska (miesiąc po śmierci)
17 00 O Boże błogosławieństwo dla Szymona w 18. rocznicę urodzin
18 00 ++ Łucja (1.rocznica śmierci), Feliks (20. rocznica śmierci)
20 00 ++ Klaudia, Bronisław

5 Tydzień Wielkiego Postu

Szczegóły

Niedziela

5 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

29 marca 2020

800

+ Krystyna Kotowska (5. rocznica śmierci)

 930

O Boże błogosławieństwo dla Mateusza w 18. rocznicę urodzin

1100

1. ++ Stanisław, Rodzice Feliksa i Stefan

2. O Boże błogosławieństwo dla Tymoteusza w 13. rocznicę urodzin

1230

++ Genowefa Romcio (10. rocznica śmierci) i za zmarłych z rodziny

1700

+ Paweł Ratajczyk

1800

Za Parafian

2000

++ Maria, Leon Bidzińscy (greg. 29)

Poniedziałek

 

30 marca 2020

900

++ Maria, Leon Bidzińscy (greg. 30)

1800

1. ++ Helena, Piotr, Martyna, Franciszek, Wojciech Panek

2. Janusz Malinowski (miesiąc po śmierci)

Wtorek

 

31 marca 2020

900

O zdrowie duszy i ciała dla rodziny

1800

O Boże błogosławieństwo dla Aleksandry w 26. rocznicę urodzin

Środa

 

1 kwietnia 2020

900

O Boże błogosławieństwo dla Martyny w 18. rocznicę urodzin

1800

++ Klara, Ryszard Bakinowscy (greg. 1)

Czwartek

 

2 kwietnia 2020

900

 

1800

++ Klara, Ryszard Bakinowscy (greg. 1)

Piątek

 

3 kwietnia 2020

900

W intencji Jerzego w dniu urodzin

1800

++ Klara, Ryszard Bakinowscy (greg. 3)

Sobota

 

4 kwietnia 2020

900

++ Klara, Ryszard Bakinowscy (greg. 4.)

1800

+ Alicja Wróblewska (miesiąc po pogrzebie)

Niedziela

NIEDZIELA PALMOWA

5 kwietnia 2020

800

+ Kazimierz Murawski (7. rocznica śmierci) i za zmarłych  z rodzin Murawskich i Prześlakowskich

 930

W intencji Róż Żywego Różańca

1100

+ Andrzej Senczyno

1230

++ Klara, Ryszard Bakinowscy (greg. 5.)

1700

 

1800

++ Bogdan Załoga (6. rocznica śmierci) i za zmarłych z rodziny

2000

 

2 Tydzień po Bożym Narodzeniu 5-12. 01. 2020

Szczegóły

Niedziela

2 NIEDZIELA PO BOŻYM NARODZENIU

5 stycznia 2020

800

++ Andrzej Zofia Prześlakowscy, Wanda, Zygmunt Przybyła

 930

W intencji Róż Żywego Różańca

1100

1. + Hanna Dudzińska (greg. 3)

2. O Boże błogosławieństwo oraz o szczęśliwe zdanie egzaminów dla Asi w 15. rocznicę urodzin

1230

1. + Wojciech Skrzypiński

2. Za dzieci z Róży Żwawego Różańca Rodziców św. Augustyna

1800

+ Aniela Stachowiak (miesiąc po śmierci)

Poniedziałek

OBJAWIENIE PAŃSKIE

6 stycznia 2020

800

++ Janina, Jan, Monika, Jan, Stanisława i za zmarłych z rodziny

 930

1. + Andrzej Senczyno

2. ++ Stanisław, Mieczysław, Marina, Zofia, Katarzyna z rodziny Pokrzywa

1100

1. + Hanna Dudzińska (greg. 4)

2. ++ Roman, Józefa, Jan, Ewa Pasierscy, Janusz Koniecki, Marian Niećwieja

1230

++ Tadeusz, Maria

1800

+ Jan Moskal (miesiąc po śmieci)

Wtorek

 

7 stycznia 2020

900

+ Sławomir i za zmarłych z rodziny

1800

+ Hanna Dudzińska (greg. 5)

Środa

 

8 stycznia 2020

900

+ Lech Rzemykowski (3. rocznica śmierci)

1800

+ Hanna Dudzińska (greg. 6)

Czwartek

 

9 stycznia 2020

900

 

1800

+ Hanna Dudzińska (greg. 7)

Piątek

 

10 stycznia 2020

900

O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Janiny w rocznicę urodzin

1800

+ Hanna Dudzińska (greg. 8)

Sobota

 

11 stycznia 2020

900

1. + Hanna Dudzińska (greg. 9)

2. + Władysław Czyżyk (miesiąc po śmierci)

1800

++ Kamila (10. rocznica śmierci i za zmarłych rodzicw

Niedziela

NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO

12 stycznia 2020

800

1. ++ Jadwiga, Józef Pelc i za zmarłych z rodziny

2. ++ Marian Hanuszewski (7. miesiąc po śmierci) i za zmarłych z rodziny

930

++ Tadeusz (4. rocznica śmierci), Genowefa, Zbigniew i za zmarłych z rodizny

1100

1. + Hanna Dudzińska (greg. 10)

2. ++ Tadeusz Ziomber i za zm. z rodzin Ziomberów, Baruchów i Bołąjtów

1230

1. O Boże błogosławieństwo dla Anity w 4. rocznicę urodzin

2. O Boże błogosławieństwo dla Ewy w 45. rocznicę urodzin oraz dla Adama w 12. rocznicę urodzin

1800

++ Tadeusz Majchrzak (15. rocznica śmierci i za zmarłych z rodziny

11 Tydzień Zwykły 16 - 23. 06. 2019

Szczegóły

Niedziela

NAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY

16 czerwca 2019

800

+ Stanisław Piskor (miesiąc po pogrzebie)

 930

+ Anna Frontczak (10. rocznica śmierci)

1100

1. + Zbigniew Bereżański (gerg. 29)

2. + Zofia Żurek (greg. 28)

1230

1. O Boże błogosławieństwo dla Helenki w 8. rocznicę urodzin

2. W intencji dziecka

1800

1. + Kazimierz Pasierski (5. rocznica śmierci)

2. + Eugeniusz Rusiński

Poniedziałek

św. Brata Alberta Chmielowskiego

17 czerwca 2019

900

++ Stefania, Antoni, Halina, Stronisław, Władysław, Józef

1800

1. + Zbigniew Bereżański (greg. 30)

2. + Zofia Żurek (greg. 29)

Wtorek

 

18 czerwca 2019

900

Dziękczynna za Jolantę

1800

1. + Zofia Żurek (greg. 30)

2. + Antonina (50. rocznica śmierci)

Środa

 

19 czerwca 2019

900

Dziękczynna za ducha wdzięczności w rodzinie

1800

+ Zofia Żurek

Czwartek

BOŻE CIAŁO

20 czerwca 2019

800

++ Leszek, Zofia, Stanisław

930

1. O Boże błogosławieństwo dla Aleksandry w 18. rocznicę urodzin

2. O Boże błog. i dobre wybory życiowe dla Gabrieli w 16. rocznicę urodzin

1230

O Boże błogosławieństwo dla Magdaleny i Pawła w 18. rocznicę ślubu oraz dla ich dzieci Nadii, Poli i Ignacego

1800

+ Mieczysław Tarsa (1. rocznica śmierci)

Piątek

św. Alojzego Gonzagi

21 czerwca 2019

800

++ Maria (53. rocznica śmierci) i za zmarłych z rodziny Morawskich

1800

+ Stanisław (4. rocznica śmierci)

Sobota

 

22 czerwca 2019

800

+ Stanisław (27. rocznica śmierci)

1800

++ Urszula Czerwińska, Marta, Franciszek Wiej, Karol, Eugenia Czerwińscy

Niedziela

12 NIEDZIELA ZWYKŁA

23 czerwca 2019

800

+ Stanisław Piskor (od sąsiadów)

930

1. Helena, Cecylia, Petronela, Roman i za zmarłych z rodziny

2. ++ Za rodziny Skrok: Janina, Marianna, Jan Lucyna, Henryk

1100

++ Jadwiga, Józef Pelc

1230

++ Urszula, Eugeniusz

1800

++ Grażyna, Kazimierz Lelo

   

PORZĄDEK NABOŻEŃSTW  

Msza Św.

niedziele

800 930 1100 1230 1800

dni powszednie

900 1800


Spowiedź św:

Pół godziny przed mszą św.

   

O PARAFII  

   

KANCELARIA  

czynna codziennie po Mszy św. wieczornej

Strachocin
ul.Tatarakowa 1
51-511 Wrocław

71/346-68-02
605-345-897

   

Polecamy  

2 ryby

Lectio na telefon  Lectio

 Divina

 na

 telefon