Ogłoszenia, komunikaty

Przygoda z ojcem 26 stycznia 2019

26 stycznia (sobota), czyli już niedługo ruszamy w kolejną wyprawę ojców z dziećmi.Tym razem celem jest Miedzygórze i "spacerek" do Sanktuarium Marii Śnieżnej. Liczymy na dużą ilość śniegu, więc zaledwie 5 km trasa może okazać się nie lada wyzwaniem. Na pierwszym wyjeżdzie mieliśmy przekrój dzieci od ok. 5 lat do ok. 14 lat i wszyscy super sie bawili. Chcemy ponownie pojechać autokarem, wiec prośba o szybkie zapisywanie się, żebym wiedział, czy zamówić autokar mniejszy, czy większy.

Wstępne informacje - mogą się jeszcze trochę zmienić:
1. Wyjazd o 8.00
2. Wycieczka i Msza Św. w Sanktuarium
3. Spacer po Międzygórzu i Wodospad Szklarki
3. Powrót ok. 19.00
Link do zapisów:

Seminarium 2015

Seminarium Odnowy w Duchu Świętym

w Parafii NMP Bolesnej we Wrocławiu - Strachocinie

prowadzą: o. Andrzej Smołka oraz ks. Mariusz Rosik

spotkania w czwartki o godz. 19.00

Pan Jezus - w ciszy

W naszej Parafii odbywają się regularne spotkania, adresowane do wszystkich, którzy są zainteresowani modlitwą kontemplacyjną (modlitwą prostoty, modlitwą serca ... zapewne można znaleźć jeszcze wiele innych nazw) albo którzy po prostu pragną trwać w ciszy przed Panem Jezusem Eucharystycznym. Jest to inicjatywa Wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym "Płomień Pański", która działa przy Parafii Świętej Rodziny we Wrocławiu. Spotkania te noszą nazwę ... Laboratorium Modlitwy Prostoty. "Zajęcia" Laboratorium mają na celu wchodzenie w modlitwę kontemplacyjną.

Część praktyczna to właśnie trwanie - przed Najświętszym Sakramentem. Część teoretyczna - jeśli jest - polega na krótkim komentarzu mówiącym o różnych aspektach tego rodzaju modlitwy. Całość trwa około 45 minut.

Laboratorium jest otwarte dla wszystkich - serdecznie zapraszamy.

Spotykamy się w 2. i 4. środę każdego miesiąca o godzinie 19:30.
 Terminarz - TUTAJ.