Rekolekcje dla małżonków 13-15.04.2018

Małżeństwo jest powołane do tego, by swym przykładem objawiać życie Trójcy Świętej.

Bóg jest miłością, a to oznacza, że musi być w Nim ktoś, kto kocha, ktoś kto jest kochany i miłość, która ich łączy.
Bóg jest jeden, ale nie jest samotny
  (abp J. Kupny)

W jaki sposób przybliżyć się do tego nieosiągalnego ideału?
Jak zdołać przezwyciężyć własny egoizm, by cieszyć się jednością w małżeństwie, stając się wiarygodnym świadkiem Boga w czasach pogańskich?
W odpowiedzi na te i inne palące problemy współczesnych rodzin spróbuje pomóc ojciec James Manjackal, charyzmatyczny apostoł z dalekich Indii.

Ojciec James Manjackal jest członkiem Zgromadzenia Misjonarzy Świętego Franciszka Salezego [MSFS].
Rekolekcje, które prowadzi są wydarzeniem zawsze gromadzącym rzesze ludzi chcących pogłębić swoją wiarę, uporządkować swoje życie i doświadczyć bliskiej obecności Boga przez Chrystusa i Ducha Świętego. Podczas tych niezwykłych spotkań mają miejsce liczne uzdrowienia zarówno fizyczne, jak i duchowe.
Rekolekcje składają się z części modlitewnych, w tym modlitw o uzdrowienie oraz konferencji, podczas których głoszona jest nauka w oparciu o Pismo św. i zasady wypływające z nauczania Kościoła.

Podczas swej posługi ten urodzony w Indiach misjonarz, odwiedził ponad 100 krajów. W 1976 roku został wysłany przez Zgromadzenie z misją ewangelizacji świata. Z jego nauczania i uzdrawiania skorzystały już tysiące ludzi. W głoszeniu Ewangelii jest otwarty, bezpośredni, ale też jasny w swych poglądach, wymagający i bezkompromisowy.
Zapraszamy do uczestnictwa w tym niezwykłym spotkaniu z człowiekiem żyjącym wiarą i potrafiącym wiarę rozbudzić.

Więcej informacji o ojcu Jamesie znajdą Państwo na stronie: Bądź dobrej myśli

Informacje pomocnicze:

Rekolekcje odbędą się w dniach 13-15 kwietnia tego roku we Wrocławiu.

Spotkanie przeznaczone jest wyłącznie dla małżeństw sakramentalnych.
Dysponujemy tylko 250 miejscami.

Modlitwy i konferencje poprowadzi ojciec James Mancjackal.

O oprawę muzyczną zadba zespół NOE.

Koszt uczestnictwa w całym wydarzeniu wynosie  160zł od pary.
Posiłek jednodniowy dla jednej osoby (obiad wegetariański bądź mięsny) w cenie 12,5 zł
Kawa, herbata i słodka bułka są wliczone w cenę biletu.

Osobom poszukującym taniego noclegu możemy zaproponować poniższy adres:

Zapisy: www. nabierzcieducha.pl