ZABAWA ZE ŚWIĘTYMI 31.10.2017

Spotykamy się o tej godzinie na ul. Gitarowej na małym betonowym boisku (obok placu zabaw) i stąd uroczyście z pieśnią na ustach przemaszerujemy do kościoła, gdzie w salce posilimy się pysznościami i ruszymy w tany i zabaw.

Na przemarsz zapraszamy wszystkich chętnych i PRZEBRANYCH bez ograniczeń wiekowych. natomiast zabawa w salce parafialnej jest zaplanowana dla dzieci w wieku do 12 lat.

Także tradycyjnie zapraszamy rodziców do pomocy w organizacji przedsięwzięcia, które ogłaszane będzie jako dzieło Ruchu Światło-Życie i Domowego Kościoła - chcemy przy okazji w ten sposób zaistnieć w świadomości parafian. Jest trochę rzeczy do zrobienia - poniżej link do tabelki, do której bardzo prosimy, żebyście się wpisywali (imię, nazwisko i nr telefonu). Szczególnej uwadze polecam kwestię towarzyszenia dzieciom w trakcie przemarszu wzdłuż ulicy Strachocińskiej do kościoła.