1% podatku  

Zachęcamy do przekazywania 1% podatku na budowę kościoła.

Szczegóły dostępne pod tym linkiem

   

Taca przez internet  

Istnieje możliwość wniesienia ofiary na potrzeby naszej parafii za pośrednictwem internetu.

Wystarczy kliknąć w poniższy przycisk i postępować zgodnie z instrukcjami w oknie.

 

   

Logowanie  

   

Gościmy  

Odwiedza nas 84 gości oraz 0 użytkowników.

   

Transmisje mszy świętych

transmisje mszy

   

II festyn

Podziękowanie za festyn

Szczegóły

Drodzy Parafianie serdecznie dziękujemy za udział w II Festynie Parafialnym!!

Szczególne podziękowania kierujemy do tych wszystkich którzy włączyli się do organizacji festynu, oraz wszystkich naszych sponsorów.

Postaramy się aby w nie długim czasie pojawiła się krótka relacja tekstowa, a już teraz zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii.

Wszystkich tych którzy byli by chętni uświetnić foto. galerię II Festynu Parafialnego swoimi zdjęciami prosimy o kontakt na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jeszcze raz dziękujemy, Bóg zapłać!!!

SPONSORZY

Szczegóły

Ekodynamic

EKODYNAMIC

www.ekodynamic.com.pl

 


 

SGB Bank

SGB BANK

www.bs.olawa.pl

 


 

Fundacja STRACHOTA

FUNDACJA STRACHOTA

www.strachota.org.pl

 


 

Szkoła Języków Obcych YES-T

YES-T

www.yes-t.pl


Rada Osiedla Strachocin-Swojczyce-Wojnów

www.radaosiedla.wroclaw.pl

 AUTO ZATOKA

auto zatoka

www.auto-zatoka.com.pl

 


 

SAFEHOME

SAFEHOME

www.safehome.pl

 


 

RAYO 4x4

www.rayo4x4.pl

 


 

Piekarnia Biskupin

PIEKARNIA BISKUPIN

www.piekarnia-biskupin.pl

 


 

Apteka Wojnowska

51-518 Wrocław; ul. Strachocińska 170

Tel. (71) 346 67 02; e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 


 

Chrupex

CHRUPEX
tel: +48 (71) 3466126

 


 

Lecznica Weterynaryjna Zbigniew Kaszczyszyn

LECZNICA WETERYNARYJNA

www.weterynarz.org

 


 

 

TupperWare Beata Guzewicz

TUPPERWARE

 


 

 

Apteka pod Lipami

 

APTEKA POD LIPAMI

Tel/fax: 71 324 17 03

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 


 

 

BodyFit

BODYFIT

www.bodyfit.pl

 


 

Stowarzyszenie Wrocław za Widawą

www.psiepole.eu

 


 

Nowa wartw...

II Festyn Parafialny

Szczegóły

Kiedy nadchodzi wrzesień  wszyscy w naszej parafii wiedzą, co to oznacza.  Wszyscy czekają na święto naszej parafii - uroczystość odpustową. Sprawy ducha  to te najważniejsze, ale wszyscy także wiedzą,   że w ten dzień wszyscy będziemy doskonale bawić się.
Wiedzą o tym dzieci - bo dużo wcześniej przygotowują się do konkursów i zabaw. Wiedzą o tym Panie - bo szykują domowe wypieki. Wiedzą i Panowie - trzeba przyciąć trawę wokół kościoła i zamieść chodniki wokół. Wszystko w teorii musi być dopięte na ostatni guzik. Okazuje się, że trochę
chaosu też nie zaszkodzi,   gdy nagle przypominamy sobie: "przecież jeszcze nie zrobiliśmy paru ważnych rzeczy!". Dlatego w tym roku prócz przygotowania duchowego i modlitwy przed odpustem towarzyszyła nam jak zwykle spora dawka adrenaliny.
Wyobraźcie sobie ile było zdrowego śmiechu i przekomarzania się " ja też, ja też!" -  gdy 20 osób jednocześnie chciało przetestować nową maszynę do popcornu. Wygranymi w tej batalii były dziewczyny ze scholki, które jako króliki doświadczalne miały okazję spałaszować sporą ilość wyprażonej kukurydzy.

Ranek 12 września 2010 roku powitał nas przepiękną słoneczną pogodą i optymizmem, który nie opuścił nas do końca imprezy. Zadanie z tym roku mieliśmy ułatwione, bo dzięki firmie Ecodynamic już w czwartek przed festynem stanęły namioty i potężna scena, na której miały niebawem wystąpić nasze festynowe gwiazdy.  Gorączkowe przygotowania na stoiskach przerwał na chwilkę przyjazd dwóch samochodów do badań diagnostycznych: mammobusu oraz ambulatorium do badania słuchu. Trzeba było umiejscowić ich i poczęstować kawą, przecież pora było bardzo wczesna. Jeszcze tylko ostatnie przygotowania do loterii, podpalenie palenisk pod grochówką, bigosem i kiełbaskami i można było zacząć.

Rozpoczęliśmy Mszą Świętą koncelebrowaną przez Księdza Biskupa Andrzeja Siemieniewskiego oraz zaproszonych księży.  Natychmiast po Mszy dorośli rozbiegli się po festynowych kramikach a dzieci z impetem wpadły do strefy zabaw i konkursów.

Czytaj więcej: II Festyn Parafialny

   

PORZĄDEK NABOŻEŃSTW  

Msza Św.

niedziele

800 930 1100 1230

1700 1800 2000

dni powszednie

900 1800


Spowiedź św:

Pół godziny przed mszą św.

   

O PARAFII  

   

KANCELARIA  

czynna codziennie po Mszy św. wieczornej

Strachocin
ul.Tatarakowa 1
51-511 Wrocław

71/346-68-02
605-345-897

   

Polecamy  

2 ryby

Lectio na telefon  Lectio

 Divina

 na

 telefon