6 Niedziela Wielkanocna - 26.05.2019

1. Dziś:

• - o godz. 17.30 nabożeństwo majowe,
  • - o godz. 19.00 spotkanie kandydatów do bierzmowania.

2. Adoracja Najświętszego Sakramentu:

- w poniedziałek          po Mszy św. wieczornej do godz. 21.30

- w środę                       od godz. 9.30 do 21.30

3. We wtorek o godz. 20.00 do 21.00 dyżur modlitwy wstawienniczej.

4. W czwartek o godz. 19.00 modlitwa uwielbienia  i katecheza o uzdrowieniu  wewnętrznym.

5. W sobotę po Mszy św. o 9.00 Nabożeństwo Pierwszych Sobót Miesiąca.

6. W ramach inicjatywy Przygoda z Ojcem organizujemy 1 czerwca wyjazd do Barda na spływ pontonowy. Szczegółowe informacje i zapisy na stronie internetowej parafii.

7. Komunia św. u chorych będzie w przyszłym tygodniu, 7 i 8 czerwca.

8. W przyszłą niedzielę o godz. 11.00 dzieci klas czwartych przeżywać będą rocznicę I Komunii św. Spotkanie organizacyjne dzieci rocznicowych we wtorek o godz. 17.00. Spowiedź św. w czwartek i piątek od godz. 17.00. Przypominamy, że ponadto spowiedź św. jest zawsze pół godz. przed Mszą św.

9. Msza św. i nabożeństwo z modlitwami o uzdrowienie pod przewodnictwem o. Andrzeja Smołki będzie w czwartek 6 czerwca o godz. 18.00.

10. Zapraszamy na czuwanie modlitewne w sobotę, w Wigilię Uroczystości Zesłania Ducha Świętego. Początek o godz. 19.30. W ramach czuwania będzie modlitwa uwielbienia, katecheza, adoracja Najświętszego Sakramentu i Msza św. o godz. 23.00.

7. W ramach inicjatywy Przygoda z Ojcem organizujemy 1 czerwca wyjazd do Barda na spływ pontonowy. Szczegółowe informacje i zapisy na stronie internetowej parafii.

8. Małżeństwa z parafii Św. Faustyny zapraszają na ostatnie już spotkanie w ramach Randek Małżeńskich w kościele przy ul. Jackowskiego w niedzielę za tydzień 2.czerwca. O godz. 15:30 konferencja pt. Co robić, aby nasze małżeństwa były stale udane?, a na zakończenie o 18:00 Msza Św. z odnowieniem przyrzeczeń małżeńskich, na którą zapraszamy wszystkie chętne małżeństwa! Zapewniamy opiekę dla dzieci. Szczegóły na stronie i fejsbuku parafii Św. Faustyny.

9. Zapraszamy na rekolekcje wakacyjne:

- dla dzieci           w Sokolcu w Górach  Sowich          od 22 do 29 czerwca

- dla młodzieży   w Jornałtówku w Górach Złotych   od 13 do 24 lipca

- dla rodzin                    w Rycerce Górnej               od 3 do 10 sierpnia

Informacje o zapisach na stronie internetowej parafii.

9. Teksty do rozważania Słowa Bożego dla dorosłych oraz dzieci są na stoliku.