1% podatku  

Zachęcamy do przekazywania 1% podatku na budowę kościoła.

Szczegóły dostępne pod tym linkiem

   

Taca przez internet  

Istnieje możliwość wniesienia ofiary na potrzeby naszej parafii za pośrednictwem internetu.

Wystarczy kliknąć w poniższy przycisk i postępować zgodnie z instrukcjami w oknie.

 

   

Logowanie  

   

Gościmy  

Odwiedza nas 53 gości oraz 0 użytkowników.

   

Transmisje mszy świętych

transmisje mszy

   

BUDOWA KOŚCIOŁA - 1 ETAP

Szczegóły


Zakończyliśmy pierwszy etap budowy nowego kościoła. Sprzyjająca pogoda w 2013 roku pozwoliła na wykonanie większej ilości prac niż pierwotnie planowano dla tego etapu, gdyż poza fundamentami zostały wykonane także mury oporowe oraz schody. Całość prac tego etapu zamknęła się w kwocie niemalże 300 tys. złotych, łącznie z przygotowaniem projektu i pracami przygotowawczymi. Od wiosny 2014 roku przymierzamy się do rozpoczęcia prac związanych z wykonaniem stanu surowego zamkniętego. Aktualnie szacowane są całkowite koszty nowego etapu i potencjalny harmonogram prac.

Na mocy podpisanego z Fundacją "Strachota" porozumienia możemy zbierać na cele związane z budową kwoty 1% od podatku. W roku 2013 zebraliśmy z tego tytułu 12130 złotych. Zachęcamy do przekazywania 1% także w rozliczeniach podatkowych za mijający rok. Szczegóły można znaleźć tutaj.

W tym miejscu warto zwrócić uwagę na to, że w ramach budowy kościoła zostaną także przebudowane pomieszczenia w aktualnej kaplicy, które będą m. in. służyć lokalnej społeczności jako miejsce różnego rodzaju spotkań i warsztatów, otwarte także na współpracę z innymi podmiotami działającymi na naszych osiedlach dla wspólnego dobra wszystkich mieszkańców. Jak możemy zauważyć, liczba takich spotkań w naszej parafii rośnie (np. cykliczne Warsztaty Muzyczne, Warsztaty dla Mam, spotkania Ruchu Światło - Życie, bale dla dzieci) i bywa, że brakuje stosownego miejsca, które jest w stanie pomieścić wszystkich chętnych uczestników.

W zakładce "galeria" można zobaczyć zdjęcia z aktualnego stanu budowy.

Komitet Budowy, 07.02.2014

   

PORZĄDEK NABOŻEŃSTW  

Msza Św.

niedziele

800 930 1100 1230

1800 2000

dni powszednie

900 1800


Spowiedź św:

Pół godziny przed mszą św.

   

O PARAFII  

   

KANCELARIA  

czynna codziennie po Mszy św. wieczornej

Strachocin
ul.Tatarakowa 1
51-511 Wrocław

71/346-68-02
605-345-897

   

Polecamy  

2 ryby

Lectio na telefon  Lectio

 Divina

 na

 telefon